Oferta

Nasza oferta obejmuje ponad 1000 różnych modeli zbiorników do samochodowych instalacji gazowych, z których od lat korzystają czołowi producenci aut, jak VW, Renault, Fiat, Hyundai, Opel, Ford, Maruti i wielu innych. Szeroki asortyment, tradycyjna niezawodność produktów marki STAKO oraz zorientowanie na innowacyjność wyróżniają naszą ofertę na tle innych producentów z branży LPG.

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa zainteresowane zarówno najwyższą jakością produktu, jak i wysokimi standardami relacji biznesowych.

O nas

Historia marki STAKO sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to firma rozpoczynała działalność od produkcji zbiorników i cystern. Na przestrzeni dekad przedsiębiorstwo rozwijało się, ewoluowało i zawiązywało kolejne współprace, między innymi z niemieckim koncernem IFA czy Fiatem.

Od 2011 roku Stako było częścią grupy Worthington Cylinders, największego amerykańskiego producenta zbiorników ciśnieniowych. Od czerwca 2021 roku jesteśmy dumni z przynależności do grupy Westport Fuel Systems, wiodącego dostawcy zaawansowanych systemów zasilania czystymi, niskoemisyjnymi paliwami, takimi jak gaz ziemny, odnawialny gaz ziemny, propan i wodór dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. 

W ciągu ostatnich 30 lat firma dostarczyła zbiorniki czołowym producentom samochodów na całym świecie, w tym VW, Renault, Fiat, Hyundai, Opel, Ford, Maruti Suzuki i wielu innym.

Za cel stawiamy sobie dalszy rozwój i budowanie przyszłości marki STAKO w oparciu innowacyjne oraz przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne. Dumni z wypracowanego dorobku i zaufania, jakim darzą nas klienci i partnerzy, pragniemy wciąż oferować niezawodne i coraz nowocześniejsze produkty, pozostając pierwszym wyborem branży automotive. 

O nas

Zaufali nam

Volskwagen
Ford
Fiat
Hyundai
Opel
Renault

Historia STAKO

Historia Stako
Historia Stako