Ludzie

Ludzie

W STAKO wierzymy, że różnorodność w zespole nie tylko inspiruje pracowników, lecz także stymuluje innowacyjność i przyczynia się do wzrostu wydajności firmy.

Zatrudnienie
pod względem płci

Zatrudnienie pod względem płci

Zatrudnienie
pod względem wieku

Zatrudnienie pod względem wieku

Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to wspólnota, w której każdy pracownik ma szansę rozwijać się i osiągać swoje cele.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie w tworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska pracy zostało docenione nagrodą Friendly Workplace.

To dla nas nie tylko dowód na to, że idziemy we właściwym kierunku, ale również motywacja do ciągłego doskonalenia naszych praktyk i dbania o dobro naszych pracowników.

Wierzymy, że prawdziwa siła tkwi w różnorodności i wspólnym działaniu dla dobra wszystkich.

Stako Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy

W świecie firmy STAKO, społeczna odpowiedzialność to nie tylko motto, lecz fundament naszej działalności!

Jesteśmy przekonani, że prawdziwa siła tkwi w działaniu, dlatego angażujemy się w społeczność lokalną i troszczymy się o naszą planetę, świadomie kierując nasze działania w kierunku pozytywnej zmiany.

W naszym zaangażowaniu społecznym głęboko wierzymy w solidarność i wsparcie tych, dla których los nie był zbyt łaskawy.

Dlatego z dumą jesteśmy patronami Fundacji Przystań, która daje szansę osobom z różnymi niepełnosprawnościami na aktywne uczestnictwo w życiu zawodowym.

Wspólnie z tą wspaniałą organizacją pracujemy nad tworzeniem bardziej inkluzyjnego środowiska pracy i społeczności, gdzie każdy może się rozwijać i być doceniany za swoje umiejętności.